Kättetoimetamise teave

Eesti piires toimetab kauba kätte Omniva (Eesti Post) kas Teie elukohajärgsesse postkontorisse, Kulleriga postimüük Teile sobivale aadressile, SmartPOST-iga Teile sobivasse SmartPOSTi pakiautomaati või SmartKULLER-iga Teile sobivale aadressile.
Kuni 14.30 -ni laekunud tellimused on võimalik kätte saada järgmisel päeval, hiljem laekunud tellimused jõuavad Teieni ülejärgmisel päeval. Nädalavahetusel laekunud tellimused jõuavad Teieni teisipäeval.
Pakile on võimalik ka ise järgi tulla aadressil Pärnu, Riia mnt 17 tööpäeviti 9.00-17.00 peale tellimuse kinnituse saamist.
Ladu on suletud laupäeviti, pühapäeviti ja riiklikel pühadel.

Transporditasu
1. Kui kaup saabub Teie elukohajärgsesse postkontorisse on paki transporditasu 3.68 EUR (hind sisaldab ka käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele.
Saades postipaki teate lähete oma tellitud kaubale järele vastavasse postiasutusse.
Saadetist hoiustatakse postkontoris 15 kalendripäeva ja saadetakse tagasi meie firmale juhul, kui Te ei ole sellele järele läinud.
Ettemakstud raha ei tagastata.

2. Kui kauba toimetab Teile sobivale aadressile Omniva kuller on paki transporditasu 4.79 EUR (hind sisaldab ka käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele.
Kuller helistab Teile ette ja lepib kokku Teile sobiva kättetoimetamise päeva ning kellaajavahemiku. Ebaõnnestunud väljastuskatse korral hoiustatakse saadetist Teie elukohajärgses postiasutuses 15 kalendripäeva. Seejärel saadetakse pakk tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagstata.

3. Kui kaup saabub Teie poolt valitud SmartPOSTi pakiautomaati on paki transporditasu 2.82 EUR (sisaldab käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele.
Teile edastatakse SMS sõnum ja e-mail teavitus paki saabumisest Teie valitud asukohaga pakiautomaati. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Te ei lähe oma pakile järele, siis saadetakse see tagasi meie firmale ja ettemakstud raha ei tagastata.
Mandri-Eestis toimub paki transport sihtkoha pakiautomaati järgmisel päeval peale paki jõudmist SmartPOSTi terminali. Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid 1 tööpäev hiljem kui Mandri-Eesti sihtkohtadesse.

4. Kui olete valinud paki kättetoimetamiseks SmartKULLER, on paki transporditasu 5,40 EUR (sisaldab käibemaksu). See summa lisatakse Teie tellimuse maksumusele. Paki kättetoimetamise päeva hommikul saate paki saabumise täpse kellaajaga SMS-i. Kuller helistab umbes 15 minutit enne kohale jõudmist. Pakkide kättetoimetamise aeg on 9.00-21.00.

5. Kui tulete ise pakile järele meie lattu aadressil Riia mnt 17, Pärnu, siis tellimusele transporditasu ei lisata. Kauba saab kätte juba pool tundi peale tellimuse kinnituse saamist tööpäeviti 9.00 - 17.00. Ladu on suletud laupäeviti, pühapäeviti ja riiklikel pühadel.
Teie pakki hoitakse meie laos 14 kalendripäeva ja seejärel Teie tellimus tühistatakse ning ettemakstud raha ei tagastata.
Pakk väljastatakse isikuttõendava dokumendi ettenäitamisel.

6. Kui Teie tellimuse summa ületab 65.00 EUR, siis toimetame Eesti Vabariigi piires kauba Teie valitud asukohta tasuta.

7. Kui tellite paki väljaspoole Eesti Vabariigi territooriumi, siis lisandub tellimuse maksumusele transporditasu, mis vastab Omniva hinnakirjale ning sõltub paki kaalust ja asukohamaast. Paki saadame maksikiri-ärikirjana või püüame leida just Teile kõige soodsama saateviisi. Iga saadetist käsitleme eraldi ja maksmine toimub arve alusel. Transpordiliigi valikutest palume valida "Pakk välismaale" ja makseviisiks "Arvega".

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet