• Loe lisa

  DENTAID VITIS SOFT ACCESS HAMBAHARI

  Kõik Vitis hambaharjad on valmistatud kõrgekvaliteetsest materjalist, kasutades kaasaegseimat tehnoloogiat, kaitsevad igemeid ja hambaid. Eemaldavad hambakattu efektiivselt.Monotip ots: Ümara otsaga harjased eemaldavad kattu efektiivselt ka raskesti ligipääsetavates kohtades.Ümara otsaga harjased: ei kahjusta hambaemaili ja igemeid.Ergonoomiline käepide: sobib ideaalselt kätte, on hügieeniline, painduv ja ohutu.Väike harjastepea.Kaitsev kate: kaitseb harjaseid, hoiab harjaseid püsti, säilitab neid optimaalsetena, kaitseb väliste mõjutuste eest.Soft hari igapäevaseks kasutamiseks.

  Lisa korvi 3.30 €

 • Loe lisa

  PIERROT HAMBAHARI 45KRAADI MASSEERIJA+KEELEPUHASTAJA

  Hambahari Pierrot 45 kraadi masseerijaga ja keelepuhastajaga.Pehmed ümara otsaga ristiasetsevad harjased, kummist masseerivad harjased külgedel, lamenev lõige.Varre spetsiaalne disain aitab hambaharja hoida 45 kraadi all hammaste suhtes, mis tagab kõige efektiivsema puhastuse.Ergonoomiline mittelibisev vars.Kaasas harjasepeakaitse.Toodetud Hispaanias, Fushima S.L.

  Lisa korvi 2.46 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAHARI TARGET TEETH&GUMS SOFT

  Lisa korvi 2.40 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAHARI TARGET SENSITIVE ULTRASOFT

  Hambahari tundlikele hammastele ja igemetele. Eriti pehmete harjastega.0,01mm õrnad harjasetipud.Väike harjastepea

  Lisa korvi 2.88 €

 • Loe lisa

  TEPE HAMBAHARI NOVA EXTRA SOFT

  Kõrgema eesmise  harjaste osaga harjastepea, mis ulatub raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, eriti tagumiste hammaste taha. Ergonoomiline, mittelibisev käepide, ilma kuumutamiseta painutatav harjastepea. Roosad otsmised harjased - x-softValikus erineva värvid. Eelistuste korral palume teatada meile tagasisides.

  Lisa korvi 2.53 €

 • Loe lisa

  DENTAID VITIS GINGIVAL HAMBAHARI

  Õrn puhastamine kui on õrnad, tundlikud igemed. Vitis hambaharjad on valmistatud kõrgekvaliteetsest materjalist, kasutades kaasaegseimat tehnoloogiat.Eemaldavad hambakattu efektiivselt.Monotip ots: ümara otsaga harjased eemaldavad kattu efektiivselt ka raskesti ligipääsetavates kohtades. Ümara otsaga harjased ei kahjusta hambaemaili ja igemeid.Ergonoomiline käepide: sobib ideaalselt kätte, on hügieeniline, painduv ja ohutu.Kaitsev kate: kaitseb harjaseid, hoiab harjaseid püsti, säilitab neid optimaalsetena, kaitseb väliste mõjutuste eest.Vaheta hambahari välja kui oled haigestunud.Vaheta hambaharja iga 2 kuu tagant.

  Lisa korvi 3.30 €

 • Loe lisa

  DENTAID VITIS ORTHODONTIC ACCESS HAMBAHARI

  Väike, ümmarguse otsaga harjastepea Monotip harjasteotsadErgonoomiline ja painduv käepide.Harjaste kaitse.Eemaldab täielikult bakteriaalse katu kaitstes hambaid ja igemeidSpetsiaalselt breketikandjatele

  Lisa korvi 3.64 €

 • Loe lisa

  DENTAID VITIS PERIO HAMBAHARI

  Vitis Perio hammaste puhastamiseks kui on määratud parodontiidi ravi, laiad hambavahed, taandunud igemed. Vitis hambaharjad on valmistatud kõrgekvaliteetsest  materjalist, kasutades kaasaegseimat tehnoloogiat.Eemaldavad hambakattu efektiivselt.Monotip ots: ümara otsaga harjased eemaldavad kattu efektiivselt ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.Ümara otsaga harjased: ei kahjusta hambaemaili ja igemeid. Ergonoomiline käepide sobib ideaalselt kätte, on hügieeniline, painduv ja ohutu.Kaitsev kate: kaitseb harjaseid, hoiab harjaseid püsti, säilitab neid optimaalsetena, kaitseb väliste mõjutuste eest.Vaheta hambahari välja kui oled haigestunud.Vaheta hambaharja iga 2 kuu tagant. 

  Lisa korvi 2.46 €

 • Loe lisa

  TEPE HAMBAHARI SUPREME SOFT

  Pehmed harjased on kahel tasandil, et tagada parem puhastus. Pikemad harjased ulatuvad sügavamale hammaste ja igemete vahele, samal ajal puhastavad lühemad harjased ülejäänud hamba. Harjaste pea on painutatav ilma harjavart kuumutamata. Stabiilne, mittelibisev käepide.Valikus on erinevad värvid. Erisoovide puhul palume sellest teada anda, kirjutades tagasisidesse.

  Lisa korvi 2.53 €

 • Loe lisa

  TEPE HAMBAHARI GRAPHIC SOFT

  Valikus on kaks erinevat graafilise disainiga hambaharja. Eelistusest palume eraldi tagasisides teada anda.

  Lisa korvi 2.53 €

 • Loe lisa

  PIERROT HAMBAHARI EXTRA SOFT TUNDLIKELE IGEMETELE

  Lisa korvi 2.58 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet